Головні новини Львова
Подобається

Їм що, засліпило?!: у Львівській міській раді не зауважили транспортного колапсу  – Віктор Щир

10/01/2017
Їм що, засліпило?!: у Львівській міській раді не зауважили транспортного колапсу  – Віктор Щир

Жодного транспортного колапсу 7 січня у Львові не було, а ситуація нагніталася штучно, вважає т.в.о. директора управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир.

«Я б не назвав це транспортним колапсом… Це якесь намірене створення колапсу. 7 числа відбулася ситуація така, що температура повітря опустилася нижче 20 градусів морозу. І велика кількість автівок з технічних причин не змогли виїхати з парків. Упродовж дня додалося й те, що деякі автобуси, які вже виїхали з парків, змушені були зійти з маршрутів», – сказав Віктор Щир.

За його словами, основна причина – технічна, повідомляє Корупція. Інфо

«Не витримувала опалювальна система, замерзали фільтри, система відкривання дверей. І ці технічні причини призвели до значного зменшення кількості автобусів на маршрутах. 

8 числа температурна ситуація дещо покращилася, 9 – температура піднялася ще на декілька градусів. Але ще раз нагадую, що ніякого колапсу, ніякого саботажу з боку перевізників не було. 

Це чисто технічні причини, які не дозволили у повному об’ємі запустити транспортні засоби 7,8 і 9 числа», – наголосив начальник управління.

Віктор Щир запевняє, що оприлюднені дані щодо невиходу на маршрути автобусів сильно перебільшені.

«7 січня не вийшло десь 50% транспортних засобів. Про 90% мені нічого не відомо. Ніхто не очікував, що при 23 градусах почне замерзати антифриз», – сказав Віктор Щир.

Крім того, нікого не покарали за транспортні незручності, оскільки жодні штрафні санкції чинними угодами з перевізниками непередбачені. Однак керівник управління запевняє, що це виправлять у нових угодах.

«Штрафні санкції ми збираємося передбачити у нових угодах, які будуть підписані після проведення конкурсу», – наголосив Віктор Щир.Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин