У дитини важке захворювання крові. У 6 місяців у Мар'янки піднялася температура, батьки думали, що виною перші зубки, але аналізи показали відхилення в крові. Подальші дослідження підтвердили найгірші побоювання – у дитини вроджена гостра мієлоїдна лейкемія (рак крові), група високого ризику.

«Зараз ми проходимо лікування в київському «Охматдиті», отримуємо хіміотерапію. Позаду 1 блок хімії, попереду ще три і обов'язкова трансплантація кісткового мозку (ТКМ). Лише вона дасть шанс на життя Мар’яночки. Старша сестричка може бути донором, тож операцію могли провести у столиці, але в серпні реорганізували відділення. Всі лікарі звільнилися. Ми вирішили шукати клініку за кордоном», – розповідають рідні крихітки.

Для ТКМ потрібно зібрати суму більшу – 80 тис. євро, навіть, коли є рідний донор.

«Ми дякуємо Богу, що вчасно виявили хворобу, організм нашої дівчинки відреагував на хімію, хоч саме лікування проходить дуже важко. Нам не зібрати самотужки такі гроші, тому ми звертаємось до всіх небайдужих до чужої біди з проханням про допомогу. Важливий кожен день», – кажуть рідні дівчинки.

Реквізити для допомоги:
ПриватБанк 5168 7422 1483 4057
Цокало Петро