Наші статті
Подобається

“Їй приписують роман з Яценюком і…”: Світлана Нєжнова, спокуслива жінка чи вмілий керівник?

13/02/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Їй приписують роман з Яценюком і…”: Світлана Нєжнова, спокуслива жінка чи вмілий керівник?

Не так давно, Світлана Нєжнова, зробила нову скандальну заяву: "Росіяни нас бояться, тому посилено охороняють бурові платформи", передає Корупція.Інфо

Хто ж вона, ця спокуслива жінка з темним волоссям? У 2009 році, видання Антикор і Цензор.Нет, дали розгорнуті статті, де вказали, що на діючий на той момент, заступник голови СБУ, Світлана Нєжнова, коханка Яценюка, і саме так "паїнька-хлопчик" ( так охрестили екс прем'єр – міністра в кулуарах ЗМІ)

В розслідуваннях ЗМІ, йшлося про те, що Яценюк завдяки пані Світлані, розкрадав кошти, які виділялися із бюджету. На Нєжнову навіть завели кримінальну справу, але як вже повелося в Україні, кримінальні провадження,проти чиновників такого рівня, досить швидко гаснуть.

То чи була вона коханкою, спеціально поставленою на "свій" пост? Більшість ЗМІ підхопили цю ідею, решту вважали, що ці статті замовні, адже саме тоді йшов період виборів. Зрештою про пані Світлану відомо наступне. Сама жінка, з Криму, і довгий час працювала у філії "Чорноморнафтогазу", представництво від Києва. У 2014 році, як всім відомо російські війська захоплють територію, і Світлана Ніжнова, стала очолювати ту ж компанію, тільки вже в столиці. Окрім того, вона мала досвід роботи в Мінекономіки Криму та Нацбанку, в Мінекономіки України та  Державному резерві. Не зрозуміло тільки одне, чому з такою потужною біографією економіста, вона зайняла пост заступника голови СБУ, що є специфічною галуззю. Олії у вогонь підлила і та інформація, що у 2009 році, Світлана Нєжнова пішла у декретну відпуску, все б нічого, тільки от чоловіка на той момент в неї не було.

Наразі, пані Світлана повернулась до роботи і є головою правління ВАТ ДАТ Чорноморнафтогаз, дає прес-конференції і про скандальне СБУшне минуле, ніхто не згадує. А особиста інформація прихована доволі і доволі ретельно.

 

Популярне: “Озвірів, очі налилися кров’ю, вихопив телефон, почав…”: Син одного з керівників “Рошену” жорстоко побив дівчину