Колишня радниця колишнього українського президента Віктора Януковича Ганна Герман заявила, що Верховна Рада повинна працювати в інтересах країни, а не перейменовувати міста або області.

Про це вона сказала в ефірі телеканалу "112 Україна". Герман назвала народних депутатів "нещасливими людьми".

"Вони повинні хоч щось робити. А що вони можуть?! Ну перекласти з однієї тарілки в іншу. Поміняти одну назву на іншу. Вони нещасливі люди, тому що взялися не за свою справу. Вони не вміють і не можуть робити чогось корисного для України. Ось вони собі придумують. Завтра вони перейменують ще якусь вулицю, місто, область, і будуть про це дуже багато говорити", – заявила вона.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

На слова Герман відреагував заступник директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький у своєму Telegram-каналі."Герман сьогодні на 112-му знову ностальгувала, очевидно, за "Залізним господарем": "Варто працювати в інтересах країни, а не перейменовувати міста або області". Це її так Січеславщина вкурвіла – якраз c сьогодні (2 жовтня. – Ред) ВР розглядатиме питання перейменування. Вже ніби до всіх дійшло, які наслідки має невикоринена імперщина навколо: що на неї, як мухи на запах лайна, злітаються "іхтамнети" та інші руссо-мера. Але ось до Гани ще не дійшло. Та їй дуже складно без важкої руки "госпідарників", – написав він.

Політичний експерт Голобуцький викрив Анну Герман у роботі на Кремль, зважаючи на її роздуми про війну.

Одіозна екс-регіоналка видала себе, обговорюючи діяльність українського керівництва, яке бере "нещасливих дітей" і відправляє в зону військового конфлікту на сході країни. Лаючи владу, Герман почала розповідати жахи про бійців, які повертаються "моральними каліками" і вбивають своїх матерів.

 Голобуцький у своєму Телеграмі-каналі. Він нагадав їй, що саме ці "моральні каліки" захищають її нікчемне життя. Крім того, експерт зазначив, що Герман ясно дало зрозуміти, як у Москві бачать "примирення та роззброєння": капітуляція перед Кремлем з судом над воїнами української армії.