Колишній керівник Національної поліції Хатія Деканоїдзе вважає, що керівництво країни намагалося використовувати її і інших реформаторів як ширму, щоб зберегти корупцію, передає Корупція.Інфо

Популярне: МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!! Серед підлітків набирає популярності нова смертельна гра. Ще жорстокіша, ніж СИНІЙ КИТ!

Деконоїдзе стверджує, що реформатори в українському уряді займають нижчі посади, а потім використовуються як цапи-відбувайли, якщо реформа не вдасться. Деканоїдзе сказала, що її сердить поділ в уряді на реформаторів і нереформаторів. На її думку, уряд має бути єдиною командою в боротьбі з корупцією.

«Цій країні не вистачає цілеспрямованої і міцної команди, що буде сильно віддана радикальній реформі. Є дуже багато зацікавлених сторін, і немає єдиної команди зацікавленої в ліквідації корупції», — сказала Хатія Деканоїдзе.

Деканоїдзе розповіла, що робота в Україні відрізняється від її досвіду в Грузії, де вона була ректором поліцейської Академії країни з 2007 по 2012 рік, і міністр освіти і науки у 2012 році при президентові Саакашвілі. За її словами, в Грузії було більше політичної волі подолати корупцію.

«У нас була розкіш мати єдину команду», — сказала вона. «У нас був президент, який прийняв дуже жорсткі рішення».