Колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева, що зайнялася створенням і запуском медицинського стартапу MEDIKIT, на цьому не зупинилася

Свій наступний стартап-проект одіозна екс-чиновниця планує реалізувати в сфері освіти.

“Там поки що поверхнева концепція. Поки ми тільки говоримо з майбутніми партнерами, як ми це зробимо, тоді як в медичному проекті вже все готово”, – зазначила Гонтарева.

Гонтарева також уточнила, що тільки з недавнього часу офіційно є главою наглядової ради в медпідприємстві «Медікіт», проте брала участь в ньому з самого початку.

Нагадаємо, раніше Валерія Гонтарева стала стартаперів, створивши компанію «Медікіт», яка являє собою онлайн-майданчик, що сполучає пацієнтів і лікарів. Компанія буде пропонувати пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також виклик лікаря додому через інтернет.

Публічна презентація платформи намічена на листопад 2018 року.

Відзначимо, ця новина миттєво розлетілася по Інтернету і підняла хвилю обурення. Українці впевнені, що після всього, що Гонтарева зробила з економікою України, її потрібно судити. А повернення скандальної чиновниці можна пояснити тим, що вона «вирішила добити всіх» і «заробити на хворих українцях».Більш того, український журналіст Олександр Дубінський, посилаючись на листування її сім’ї Гонтарєва, стверджує, що компанія створена на прохання сина екс-глави НБУ Антона Гонтарева.

«В одній з цих листувань Антоша Гонтарев (йому далеко за тридцять) просить маму з татом зробити йому бізнес, щоб він не був як лох. І ось власне, щоб синочок ні, як лох, йому створюють компанію «Медікіт», – заявив Дубинський.

Псопулярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Додамо, що власне в цій же переписці, ще в 2014 році 27-ми річний на той момент син просив маму з татом влаштувати його на якусь грошову посаду.

“На держслужбі я б зміг, там і не такі працюють”, – писав Антон мамі Валерії, в листі з проханням відкрити йому бізнес або влаштувати на держслужбу. – “В МРЕО був, сидять тупі морди і видають техпаспорта. У всіх Улісс Нардін і Х5 стоять. Я б теж так зміг, але без дзвінка туди або ще кудись – то не влаштується”.

"Фінансують створення стартапу, як ви розумієте, обкрадені вкладники українських банків. За рахунок грошей якими і підтирати соплі сина глави НБУ», – зазначив Дубинський.