Якщо народний депутат Надія Савченко не отримає необхідну допомогу в слідчому ізоляторі СБУ після операції на коліні, їй може загрожувати довічне каліцтво.  Про це розповіла сестра нардепа Віра Савченко.

 "Після операції з ноги Надії стирчали дренажі, щоб стікала рідина і кров. Співробітники СБУ хотіла забрати її в СІЗО в той же день, але ми з боєм відстояли добу в лікарні.

 Сподівалася, сестру заберуть назад в слідчий ізолятор після обіду, щоб можна було поміняти пов'язки і зробити необхідні процедури.  Але відвезли ще о 9.30 ранку.  Зараз Надія в своїй камері.  При такій операції стаціонар необхідний кілька днів.  Ускладнення можуть загрожувати довічним каліцтвом.  За таке ставлення подаватимемо позов до Європейського суду з прав людини, тому що це порушення її прав ".

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

 У лікарні Надії слідчі не дали відпочити каже Віра Савченко.

 "Надія їхала в СІЗО з катетером в руці. Їй повинні колоти знеболюючі. У лікарні не дали нормально відпочити – в палату постійно заходили і виходили люди в формі. Мене відвідати сестру не пустили.

 Через три-чотири тижні після операції повинен початися реабілітаційний період.  Триватиме близько шести місяців.  Будуть спеціальні процедури в спортивному залі.  Працівники ізолятора пообіцяли возити її на ці заняття ".

 Народного депутата Надію Савченко затримали 22 березня.  Вона знаходиться в слідчому ізоляторі Служби безпеки України.

 Її підозрюють у підготовці замаху на життя президента, прем'єр-міністра, членів уряду, народних депутатів, повалення конституційного ладу.  Вона кілька разів проходила процедуру поліграфа.  Останній раз результати показали, що Савченко дійсно готувала насильницьке повалення конституційного ладу і збройне захоплення влади.  

Нагадаємо, операцію на колінному суглобі Надії Савченко зробили вранці 27 листопада в Інституті фізкультури в Києві. 

«Це розрив хрестоподібної зв’язки і потім горизонтальний розрив меніска», — пояснювала Віра Савченко. За її словами, біль став нестерпним і заважав Савченко спати. На початку листопада Віра Савченко в інтерв’ю розповідала про те, що стан здоров’я її сестри сильно погіршився. За її словами, крім колін, заарештованого депутата турбують зуби.