Стало відомо про смерть легендарної актриси і співачки, чиєю красою захоплювалися мільйони.

Актриса, співачка і композитор Женев'єв Уейт померла у віці 71 року. За даними Hollywood Reporter, вона померла уві сні у своєму будинку в Лос-Анджелесі.

Уейт народилася 13 лютого 1948 року в Кейптауні, ПАР. Вона виконала головну роль в британському фільмі 1968 року «Джоанна», також з'являлася в стрічках «Майра Брекінрідж» (1970) і «Рухай» (1970). У 1974 році випустила альбом «Romance Is on the Rise», пісні з якого звучать в картинах «Людина, який впав на Землю», де знімався легендарний Девід Боуї, і «Всього лише поцілунок».

З 1972 по 1985 роки Женев'єв була одружена з лідером групи Mamas & Papas Джоном Філліпсом, який спродюсував її альбом «Romance Is on the Rise». Від цього шлюбу у Уейт народилися двоє дітей – Тамерлан Філліпс і Біжу Філліпс, згодом також стала актрисою.

Раніше повідомлялося, що в Каліфорнії померла знаменита американська актриса, одна з головних кінозірок «золотого століття Голлівуду». Актриса і співачка, зірка 1960-х років Доріс Дей померла у віці 97 років. Відзначається, що Дей померла в оточенні рідних і близьких.

Її кар'єра почалася в кінці ери класичного голлівудського кіно з фільму «Роман у відкритому морі». Дей також зіграла головну роль у фільмі «Лихо Джейн» і знялася у фільмі Альфреда Хічкока «Людина, яка занадто багато знала». Її найбільш успішними фільмами стали романтичні комедії «Інтимна розмова» і «Посунься, дорога». Дей є однією з найбільш касових актрис всього XX століття.