Підозрювана в організації держперевороту позафракційний нардеп Надія Савченко є жертвою української влади, і своїми діями вони посадили під варту Майдан, передає Корупція.Інфо

Про це в інтерв'ю "КП" розповіла екс-радниця Віктора Януковича, колишня регіоналка Ганна Герман.

"Мені дуже шкода цю жінку. Вона представник цього народу… Вона в ув'язненні, вона на голодуванні… Знаєте, це – трагедія людська. Вона – плоть від плоті цього народу. Ось такий образ тут: коли вони посадили Надію Савченко в в'язницю – вони ув'язнили Майдан. Тому що вона – символ… і не вона себе на п'єдестал ставила. Її поставила влада на п'єдестал, нею скористалися, її Героєм зробили, а потім, коли їм не сподобалося те, що вона говорить і то, що робить – вони взяли і посадили її в тюрму. Мені шкода цю жінку", – сказала вона.

 23 березня Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжний захід для нардепа у вигляді утримання під вартою без права на заставу терміном на 60 днів.

Популярне: "Я тобі, п*зда на милицях…": Українська викладачка влаштувала скандал у поїзді

Їй закидають змову з головою Центру звільнення полонених ГО "Офіцерський корпус" Володимиром Рубаном , ватажком "ДНР" Олександром Захарченко і "міністром доходів і зборів" "ДНР" Олександром Тимофєєвим з метою посягання на конституційний лад в Україні шляхом замахів на вище керівництво країни і здійснення терактів.