Популярне: “За новим законом українців чекає ще один сюрприз”: названі головні зміни в реформі ЖКГ

Політтехнолог Олексій Ситников розповів, як для чого Юлії Тимошенко порадили носити косу. За словами її консультанта, це потрібно було зробити, так як "її сприймали дуже сексуальною". Це, в свою чергу, негативно позначалося на її рейтингу серед жінок.

За словами Ситникова, в 1996 році йому надійшла пропозиція проконсультувати Юлію Тимошенко, яка тоді починала прориватися в "велику політику".

Однак у неї на той момент був низький рейтинг.

Тоді політтехнолог разом з командою провів дослідження, щоб з'ясувати причину антирейтингу Тимошенко.

Ситников зазначив, що на це були дві причини. По-перше, її не сприймали українкою. По-друге, додав він, Тимошенко була дуже красивою жінкою.

"У чоловіків дах зносило – і у мене зносило, і у всіх зносило. Ось ця боязнь жінок, що з'являється якась конкурентка в публічному просторі, жінки не брали красиву, дуже сексуальну, дуже енергійну яскраву жінку. Дослідження показали, що потрібно знижувати сексуальність" , – розповів політтехнолог.

Він підкреслив, що їй було вирішено створити образ "вчительки з українською консервативної зачіскою".

"Завжди костюм, спідниця нижче коліна. І дуже консервативний стиль. Ми цю ідею представили Юлії Володимирівні", – сказав Ситников, зазначивши, що стилістика вчительки включала в себе і косу.

Проте носити косу Тимошенко почали лише через кілька років.

"Через кілька років, коли ця зачіска з'явилася, природно, ми посміхнулися, тому що ми-то пам'ятаємо, що ми це пропонували. Але Юлія Володимирівна, природно, абсолютно справедливо вважає, що це придумала вона, і я з цією версією теж згоден" , – добавив він.