Популярна модель знайдена мертвою у власному будинку.

37-річна італійська модель і телезірка Еллі МакДоннелл (Alli MacDonnell) знайдена мертвою в її власному будинку в передмісті Дубліна. У жінки залишилося четверо дітей віком від двох до 15 років. МакДоннелл виховувала їх одна.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Згідно з інформацією журналістів, смерть настала з природних причин. Поліція не виявила нічого підозрілого. Однак шанувальники дівчини вважають, що вона могла накласти на себе руки. За кілька годин до смерті на своїй сторінці в Facebook вона залишила дивний запис.

“Чому чоловікові можна називати дівчину товстою потворною? Серйозно, новий рівень підштовхування до краю”, – йдеться в повідомленні.

«Прекрасна Еллі, чи зможемо ми коли-небудь дізнатися, хто це був? Це одна з форм вбивства. Мої думки про сім’ю Еллі. Нехай вона спочиває з миром”, – пишуть у коментарях.

Через кілька тижнів МакДоннелл повинна була взяти участь у двох телешоу – продюсери вели з нею переговори. Модель також була послом по боротьбі з аутизмом після того, як двом її дітям поставили такий діагноз.

“Я приймаю кожен день, що приходить, яким він є, і намагаюся щосили. Я важко працюю і люблю своїх дітей всією душею. Може, у них і аутизм, але вони здорові, щасливі і дуже кохані”, – говорила вона.

Виконавчий директор з аутизму в Ірландії Саманта Джадж, дізнавшись про це, сказала, що Еллі була «дивовижною матір’ю» і невтомним борцем за права аутистів.

«Ми шоковані і засмучені втратою Еллі. Вона була дивовижною матір’ю, красивою жінкою, всередині і зовні. Еллі працювала, не покладаючи рук, щоб підвищити обізнаність про аутизм. Вона була чудовим другом і чудовим послом Ірландії по аутизму. Ми могли б зателефонувати їй і попросити її про допомогу в будь-який час. Вона була дійсно надихаючою людиною, і сьогодні ми всі переживаємо величезну втрату”, – говорить Джадж