Савченко втратила свій авторитет — Фейгін

Народного депутата Надію Савченко хтось використовує в політичних цілях. Так вважає адвокат Марк Фейгін, – Корупція Інфо

Популярне: Субсидії виплачуватимуть грошима за певних умов – Рева

«Її заяви можуть бути розцінені лише як неадекватні, бо вони не відповідають тому, що вона говорила в тюрмі. Те, що відбувається зараз — це властивість її натури, але є і якийсь сторонній вплив. Хтось використовує цю властивість в політичних цілях. Вона втратила всіх союзників. Вона втратила той авторитет, який допомагав би їй рятувати інших людей», — сказав адвокат в інтерв’ю Голосу Америки.


Фейгін каже, що не шкодує ні про методи захисту Савченко, ні про те, що взагалі взявся за цю справу.«Якби ухвалював рішення зараз, воно було б таким же», — сказав він.

Раніше радник глави СБУ Юрій Тандіт заявив, що російські спецслужби використовують Надію Савченко «втемну».

Савченко була 1-ою у списку «Батьківщини» під час виборів у 2014 році.

13 грудня вийшла зі складу партії «Батьківщина», але залишалася в однойменній парламентській фракції.

7 грудня таємно відвідала Мінськ, де за посередництва Федеральної служби безпеки Росії зустрілася з ватажками так званих ДНР та ЛНР Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

Поза спинами офіційних переговорників тристоронньої контактної групи колишній політв’язень Росії Савченко та проросійські бойовики говорили про полонених.

16 грудня її виключили зі складу фракції «Батьківщина».