Президент України Володимир Зеленський офіційно представив Ірину Верещук як кандидата на посаду мера Києва.

Представлення відбулося під час конференції Київської міської організації політичної партії «Слуга Народу» 20 вересня.

«Дуже часто можна почути, що Києвом зможе ефективно управляти лише корінний киянин. Ми з вами знаходимося в університеті імені Тараса Шевченка, який народився не в Києві. Як і Грушевський, Драгоманов, які викладали тут. Як і Євген Патон, міст якого щодня служить киянам. Як і названий київським Гауді архітектор Городецький. Ні, це зовсім не означає що Києву не приносили слави люди, народжені тут. Достатньо згадати Сікорського, Малевича, Лобановського. Це свідчить зовсім про інше: щоб працювати на благо міста, не обов’язково бути корінним. Обов’язково бути порядним, працездатним, чесним, талановитим і вкладати в це місто найголовніше – своє серце і свою душу. Вірю що саме такою є людина якого я хочу представити – це Ірина Верещук”, – зазначив Зеленський.

А тим часом, кандидатці в мери Києва від партії “Слуга народу” Ірина Верещук пригадали поїздку в Москву в розпал війни на Донбасі.

Повідомлення про те, що в 2015 році народний депутат їздила до столиці Росії на вручення премії пропагандистці Кремля Марині Ахмедовій з’явилася в Telegram-каналі “Зелені чоловічки”.

“Кандидат у мери Києва від “Слуги народу”, народний депутат Ірина Верещук в 2015 році їздила в Москву на вручення премії її подрузі – російській пропагандистці Марині Ахмедовій в той час, як Україна вже була затоплена кров’ю через агресію Мордора.

Це все, що треба знати про людину Зеленського в Києві.

Мері Попінз, беріть свою парасольку та летіть в Ростов”, – йдеться в повідомленні каналу.