У Російській Федерації помер легендарний диктор радянського центрального телебачення Євген Суслов.

В ніч з 1-го на 2-е лютого на 82-му році життя зупинилося серце диктора, з яким асоціюється епоха радянського телебачення Євген Суслов.
 
Суслов пропрацював на Держтелерадіо СРСР 30 років, був провідним найпопулярніших телепрограм того періоду «Час» і «Блакитний вогник».

Про смерть повідомила колега, диктор Алла Данько, опублікувавши пост у своїх соціальних мережах.
 
“Талановита людина, володар незвичайно красивого багатого голосу, він був ведучим “Блакитних вогників”, концертів видатних артистів естради “голосом” парадів і демонстрацій, новинних випусків. А з появою програми” Время» – одним з перших і кращих її ведучих”,- пише на своїй сторінці Данько.

Російська ведуча згадує Суслова як надійного партнера і людини з позитивною коммуникативностью.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

“Женя був дуже хорошим, компанійським людиною, що володів прекрасним почуттям гумору. Чудовим надійним партнерів в роботі. Знав безліч віршів і прекрасно їх читав. Йому був даний дар слова. Ніколи не підвищував голоси, не брав участі ні в інтригах, ні в конфліктах-справжній мужик, не дарма армійські роки провів на флоті! Хороший сім’янин (незважаючи на те, що звертав на себе жіночу увагу), одружений був один раз, в сім’ї виросли дві дочки. Мріяв дожити з дружиною до діамантового весілля. Останнім часом тяжко хворів. Сьогодні його не стало», – повідомляється в пості Алла Данько.