Владислав Атрошенко є одним з найбільш забезпечених народних депутатів. Чоловік на якийсь час пішов з політики, але вирішив знову повернутися, коли після Революції гідності до влади прийшов новий уряд. Атрошенко відомий в нашій країні більше, як впливовий і багатий бізнесмен, а не як політик. Однак після останніх виборів до ВР, Владислав Анатолійович зайняв досить активну позицію з боку політичної діяльності, передает Коррупция.Инфо

Сам він родом з Чернігова зі звичайної родини. Навчався на інженера-електромеханіка, та коли Атрошенко просунувся по кар'єрних сходах, він вирішив продовжити вищу освіту.

Політичну кар'єру спочатку Атрошенко поєднував з бізнесом, а в 2002 році його обрали нардепом від Чернігівської області. Владислав був активним членом «Нашої України», а також прихильником Ющенка. Коли той переміг, ставши президентом, Атрошенко очолив адміністрацію Чернігова взимку 2005 року. Однак протримався на посаді всього кілька місяців, і перед новорічними святами Владислава звільнили. Політику він поєднував зі своєю основною діяльністю, і після звільнення з чернігівської адміністрації Атрошенко отримав місце радника голови правління одного з найбільших банків – «Кредобанк». Через два роки Владислав міцно влаштувався в столиці і був обраний головою ради підприємства «Хліб Києва».

Коли починався Євромайдан, Владислав і деякі інші депутати проголосували за так званий «диктаторський законопроект». Цей закон мав на увазі обмеження багатьох прав жителів України і забороняв свободу слова. В кінці лютого 2014 року депутат приймає рішення вийти з Партії регіонів, в якій він перебував кілька років. Після подій в Києві і країні вирішує залишитися у ВР і на виборах набирає більш як 51 відсотка голосів по виборчому округу 206, який знаходився в рідній області Атрошенко – Чернігівській. На цей раз Владислав представляє Блок Порошенка.

З ім'ям Атрошенко пов'язано кілька скандалів, що відбулися під час виборчої кампанії. В останній раз депутат роздав своїм виборцям гречку, а двома роками раніше пропонував жителям своєї області набори з препаратами для боротьби з колорадським жуком. Повністю довести, що видачу організував Атрошенко, нікому не вдалося. Двома місяцями пізніше Владислава знову запідозрили в роздачі пайків: на цей раз депутата «зловили» на видачі цукру, борошна, а також листівок, підписаних ним.

Популярне: Виплату пенсій та допомоги по безробіттю можуть призупинити на 30 днів:  Як українців позбавлятимуть соціальних благ

Ходили чутки, що Атрошенко не змінив свої методи впливу на виборців. Зараз Владислав  Анатолійович займає крісло міського голови Чернігова, а свою перемогу він здобув підкупом виборців. 

Атрошенко щасливий у шлюбі, його дружина Ірина родом також з Чернігова, викладає у місцевому національно-технологічному університеті. У подружжя двоє доньок: Анастасія та Поліна.