7 березня на 88-му році життя в своєму будинку в Екроні помер легендарний американський рестлер Дік Бейер, відомий як "Руйнівник" і "Доктор Ікс", повідомляє wrestlinginc.com.

Річард Бейер входив в команду університету Сіракуз по боротьбі і американського футболу. У 1953 році він грав в "Роуз Боул" (фінал студентського чемпіонату з американського футболу).

Бейер в рестлінгу виступав в масці.

За кар'єру, яка тривала майже 40 років, він провів понад 8 тисяч поєдинків в США і Японії. Він неодноразово ставав чемпіоном North American Heavyweight Championship. Разом з Біллі Ред Лайон він перемагав в Asia Tag Team Championship. Дік Бейер – чотириразовий переможець PWF United States Heavyweight Championship.У 2005 році він був включений Зал слави професійного рестлінга.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про смерть ще одного відомого рестлера. У віці 61 року несподівано помер легендарний американський рестлер Крістофер Алан Палльес, відомий під ім'ям Кінг-Конг Банді. Свою кар'єру він почав в 1981 році. Найбільшу популярність здобув, виступаючи в World Wrestling Federation (нині WWE). Неодноразово бився з Халком Хоганом – не менш відомим рестлером, які зробили також успішну кар'єру в кіно. Сам Кінг-Конг Банді також знявся в декількох фільмах.

За свою кар'єру він чотири рази отримував титул чемпіона світу.