У Франції на 88-му році життя помер комедійний кіноактор Жан-П'єр Марьель.

У віці 87 років після тривалої хвороби помер знаменитий французький актор Жан-П'єр Маріель.

Про це повідомляє BFM з посиланням на його рідних.

За словами вдови актора, він помер в середу, 24 квітня, в лікарні містечка Сен-Клу в західному передмісті Парижа. Причиною смерті стала тривала хвороба. Чим саме хворів актор, вона не уточнила.

За свою кар'єру Жан-П'єр Марьель знявся більш ніж в ста фільмах. Найвідоміші з них – "Дипломатичний багаж," Велике турне "," Пограбування "," Бездоганна репутація "," Ніжний пройдисвіт "," Всі ранки світу "," Макс і Джеремі "," Малятко Лілі "," Код да Вінчі " , "Шагренева шкіра", "Учень Санти". Працюючи в кіно, Жан-П'єр Маріель також грав в театрі.

Жану-П'єру Марьель недавно виповнилося 87 років. Він народився в Парижі в 1932 році, в звичайній робітничій сім'ї. Перший акторський досвід отримав в середній школі. Спочатку Марьель хотів вивчати літературу, але за наполяганням свого викладача вирішив спробувати себе в акторському ремеслі. Він поступив у Вищу національну консерваторію драматичного мистецтва, де познайомився з Жаном Рошфор і Жаном-Полем Бельмондо.

У кіно Марьель почав зніматися в 1957 році. Його першими роботами стали фільми "Великий блеф" і "Всі хочуть мене вбити". Потім він знову на кілька років повертається в театр, але вже в 1960 році йому запропонували кілька великих ролей, і він знову повертається в кіно.

Марьель називали метром яскравих комічних ролей, хоча в його послужному списку є також ролі і в драматичних фільмах. Актор був сім разів номінований головну кінопремію Франції "Сезар". У 2007 році він став офіцером Ордену Почесного легіону.

Останні роки життя він прожив з дружиною Агат Натансон, яка знімалася в фільмах з Луї де Фюнесом.

"Агата Марьель з сумом повідомляє, що її чоловік, актор Жан-П'єр Марьель, помер 24 квітня в лікарні Сен-Клу після тривалої хвороби", – передав телеканал слова дружини артиста.