Як повідомляли, рятувальники розпочали пошуки заблукалого грибника ще 11 вересня по обіді. Чоловік зник  в урочищі Сплаї неподалік Осмолоди Рожнятівського р-ну. Відомо, що зниклий – з Калуша, йому орієнтовно 50 років.

Як стало відомо, група людей в лісовому масиві в урочищі Сплаї неподалік Осмолоди розбила табір та щоденно виходила по гриби. В понеділок, 10 вересня, вийшов і не повернувся в табір 55-річний калушанин. Колеги чекали ще якийсь час, поки повідомили рятувальників, оскільки чоловік був досвідченим грибником – близько 10 років здійснював виїзди для збору грибів саме в цій лісовій місцевості.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Рятувальники обстежили ліс  в урочищі Сплаї до кордону із Закарпатською областю та грибника не знайшли.

Пошуки продовжили у середу, 12 вересня. О 15.15 надійшла інформація від керівника пошукових робіт про те, що близько 12.00 рятувальники спільно з товаришами заблукалого виявили його тіло поблизу потічка Ситний в урочищі Сплаї.

Вчора рятувальники з Осмолоди та Вигоди продовжили пошуки. Близько 12.00 разом із товаришами заблукалого грибника поблизу потічка Ситний в урочищі Сплаї знайшли тіло. На місце викликали поліцію.