У місті Носівка Чернігівської області правоохоронці і рятувальники всю ніч розшукували зниклого дворічного хлопчика. Дитину знайшли тільки під ранок. Про це повідомили в прес-службі поліції області.

Повідомлення про зникнення малюка в поліцію надійшло ввечері 10 вересня. Як з'ясувалося, дитина зникла, коли його мама займалася господарськими справами. Спочатку батьки спробували самостійно знайти хлопчика, але пошуки виявилися марними.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Зниклу дитину поліція знайшла вже під ранок за три кілометри від будинку на території недіючої птахофабрики – хлопчик спав під парканом. Малюка доставили до місцевої лікарні: там йому діагностували загальне переохолодження організму без загрози життю.

Раніше ми повідомляли, що поліція почала використовувати нові методи при пошуку зниклих дітей і підлітків: людям розсилають смс, а інформацію про зниклих підлітків публікують в соцмережах.

Крім того, в столиці все частіше почали зникати люди. За даними поліції, за минулий рік було зареєстровано 3496 заяв про зникнення городян, що на 284 більше, ніж 2016 року, а за січень цього року таких заяв надійшло вже 299.