Протягом трьох місяців працівники поліції і рятувальники шукали чоловіка, який зник під час несення служби по охороні стратегічного об'єкта – залізничного моста в Заліщиках. 

"Житель села Добрівляни, 1977 року народження, в ніч з 14 на 15 квітня стояв на вахті і щогодини звітував про ситуацію. Однак, коли його прийшов змінити співробітник, охоронця на місці не було", – повідомляють у поліції. 

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. На мосту біля річки Дністер оперативники знайшли речі чоловіки, але ні зброї, ні самого жителя райцентру ніде не було. Одна з версій, яку відпрацьовували слідчі, чоловік міг впасти в річку. 

Дана версія підтвердилася рівно через три місяці. Днями, 14 липня, за 35 кілометрів від місця зникнення, рибалки виявили тіло невідомого, одягненого у військову форму. При огляді з'ясувалося, що це саме той охоронець, який був оголошений в розшук. 

При попередньому огляді тіла слідів насильницької смерті не виявлено, але причина нещастя стане відома після проведення судово-медичної експертизи. 

Раніше у Львові біля ресторану "Старгород" на вулиці Римлянина був знайдений мертвим молодий чоловік. Як заявили друзі чоловіки, він був побитий охоронцями закладу.