Американський сценарист і режисер Ларрі Коен, автор сценаріїв для серіалу "Коломбо", помер на 78-му році життя.

Помер режисер, який подарував світу фільми "Воно живе", "Смачна погань" і серіал "Майстри жахів". Ларрі Коена не стало у віці 77 років.

Ларрі Коен (Larry Cohen) – авангардист, американський кінопродюсер, режисер і сценарист, який залишив свій немаленький слід в жанрі жахів. Він досяг успіху, знімаючи малобюджетні хоррор-муві, після створення серіалу "The Invaders".

За інформацією The Hollywood Reporter, Коен помер в суботу ввечері, 23 березня, в Лос-Анджелесі в оточенні близьких. Про це повідомив його друг, актор і публіцист Шейді Рупе.

Режисер офіційно отримав прізвисько "Майстер жахів", коли його запросили зняти епізод антилогічного серіалу "Майстри жахів" в 2006 році. Також він зняв такі культові фільми, як "Воно живе", "Воно ожило знову", "Спецефекти", "Смачна погань" і "Повернення в Салем".
 

Кінорежисер також працював над створенням картин "Маніяк-поліцейський", "Викрадення" і "Мобільник". Він написав сценарій для трилера Джоела Шумахера "Телефонна будка", в якому головну роль зіграв Колін Фаррелл.

Найвідомішою кінороботою режисера були сценарії до відомого детективного серіалу "Коломбо".