Неподалік Тернополя в полі виявили тіло зникло чоловіка. У поліцію повідомив сільський голова Петриків. Розповів, що померлому на вигляд років 50.

При попередньому огляді, на тілі чоловіка експерти слідів насильницької смерті не виявили. Особу померлого встановили. Це – 52-річний уродженець Зборівського району. Тривалий час мешкав у Тернополі.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

Сусідка чоловіка розповіла, що на початку липня його "швидкою" забрали в лікарню – в центрі міста відчув себе зле. Наступного дня його відпустили. Але вдома він не з'явився. На зв'язок не виходив.Коли в полі знайшли невідомого чоловіка, родичам зниклого показали його фото. Вони його опізнали. Точну причину смерті чоловіка мають встановити експерти.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 15 липня, на Прикарпатті у річці знайшли тіло чоловіка. Про це повідомляють в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Відомо, що тіло належить 31-річному мешканцю села Боднарів Калуського району, який зник безвісти ще 30 червня. З того часу його щоденно розшукували прикарпатські рятувальники та водолази.