Дев'ятирічний Ернест Яров з села Великі Береги Закарпатської області повісився через погану оцінки і нерозуміння. До таких висновків прийшли криміналісти, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Ось це новина !!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

У школі Ернеста вважали одним з кращих учнів. В день трагедії він отримав погану оцінку і попередження за поведінку, оскільки передавав під час уроку "секретні листи". За це вчитель пригрозив, що повідомить про все батькам.

Також у хлопчика були складні відносини з іншими школярами. Він часто говорив те, що думає, прямо в очі, чим заслужив цькування з боку однолітків."Їхня сім'я відома всім у Великих Берегах, і ми не розуміємо, як це могло статися. Ерне був добрим і вихованим дитиною, і наскільки знаю, добре вчився в школі. Тепер кожен в селі намагається з'ясувати, що могло статися і що це була за проблема з якою він не знайшов вихід, – розповіді місцевий житель.

За словами психолога Йожефа Вейго, деяким дітям достатньо почути лише кілька негативних відгуків про себе, щоб розчарується в житті.
"Така трагедія може мати кілька причин. В першу чергу, коли дорослі, не докладаючи зусиль, очікують від дитини хороших результатів і оцінок. Діти сьогодні вже починають ходити в школу, маючи певні базові знання – такі як читання і письмо – і їх не навчають боротися за певну мету, якої вони могли б досягти. Саме тому вони часто здаються вже після першої ж невдачі ", – зазначив психолог.