38-річний водій автонавантажувача з Вустерширу Росс Баллок наклав на себе руки після того, як поліція відмовилася повірити в те, що він не гвалтівник і що секс з жертвою у нього був за обопільною згодою, передає Корупція.Інфо

Баллока затримали після звинувачення в згвалтуванні, але потім відпустили під заставу, незважаючи на докази його невинності.

Чоловік зайнявся сексом з дівчиною на робочому місці, а згодом пара не раз обмінювалася повідомленнями, де в тому числі обговорювалися інтимні подробиці. Зокрема, в одному з повідомлень Росса йшлося: "Сподіваюся, ти добре провела час". На що була отримана відповідь: "Здається, це і справді було непогано!"

Через рік після звинувачень, коли репутація Баллока була остаточно зіпсована, він наклав на себе руки. Тіло виявила 74-річна мати Росса Керол. У передсмертній записці він написав, що "досяг дна" і що смерть "звільнить його від цього пекла".

"Ця заява повністю змінила Росса як людину, він просто відгородився від усього світу"

Його батько Рональд вважав звинувачення несправедливим, а дії поліції – недостатніми і вирішив домогтися проведення нового розслідування.

"Росс був би живий, якби поліція розглядала справу уважніше"

Популярне: "Менше двох літрів водки не випивала в день…": Геннадій Москаль зробив різку заяву на адресу Савченко

Незалежний орган з розгляду скарг на дії поліції підтвердив, що Баллок-старший подав заяву і вона була передана у відділення поліції Західної Мерсі і розглянута.

"Росс Баллок був арештований і потім відпущений без прийняття будь-яких подальших заходів. Приносимо наші щирі співчуття родині після його трагічної смерті"