Свої перші кроки в шоу-бізнесі кандидат в президенти України Володимир Зеленський робив ще в школі. Саме там була створена команда, куди входили друзі, а в майбутньому і колеги по "Кварталу 95".

Багато з них жили в так званому мурашнику – комплексі 9-поверхових панельок на вулиці 27 Партз'їзду. Тут жила і майбутня дружина Зеленського Олена.

Одним з улюблених артистів майбутнього політика і шоумена тоді був Геннадій Хазанов. А ще Зеленський любив ходити в криворізький театр, захоплювався спортом і штовхав штангу. Детальніше про шкільні роки Зе розповів його однокласник Андрій Заславський.

Зараз школа №95 в Кривому Розі, де навчався Зеленський, називається гімназією. Правда, тут не працюють стаціонарні телефони, як втім і в інституті, де викладає тато кандидата в президенти – Олександр Семенович. Хулігани вкрали телефонні кабелі, і вже не перший рік навчальні заклади без зв'язку.

"Я не знаю жодного зі своїх сусідів, хто б у другому турі не проголосував би за Володю. Хоча в першому турі були варіанти. У нас же тут був такий кандидат, як Олександр Вілкул. А ось зараз вже всі за Зеленського", – розповів однокласник і шкільний товариш Володимира Андрій Заславський.

Андрій з Володимиром давно не бачилися, у однокласника немає навіть телефону колишнього товариша. Але справи це не змінює, чоловік уважно стежить за всіма подіями навколо Зе.

"Я б сказав про Володю, що він рідкісний трудоголік. Саме завдяки цій якості він і домігся успіху в КВК. Команду він створив ще в школі. Він запрошував мене на репетиції, я спостерігав за всім, що відбувається на сцені. Часом все затягувалося до 12 ночі. я вже кажу: "Все, Володя, я спати пішов. Ти збираєшся? ". А він відповідає:" Ні, ми будемо ще репетирувати, поки номер не доведемо до ідеалу ". І вони ще до першої години ночі відпрацьовували кожен жест, кожне слово, кожну емоцію. А вранці Володя спокійно приходив на уроки. І навчався він добре, я дивувався йому ", – згадує Заславський.

Але захоплювався Зеленський не тільки КВК. Однокласник розповідає, що тоді кандидат у президенти ще й виступав в "Що? Де? Коли?".

"У нас було навіть таке суперництво – Володя намагався втягнути мене в КВК, а я його в" Що? Де? Коли? ". Я тоді створив команду і мріяв, що у нас буде своя криворізька команда. Володя в ній брав участь. І знаєте, був непоганим знавцем, навіть одним з кращих", – говорить колишній однокласник.

Андрій Заславський згадує, що Зеленський був одним з тих, з ким можна було говорити не тільки на шкільні теми, але і сходити в театр.

"Спробуйте затягнути звичайного школяра в театр. А ми з Володею ходили в наш криворізький театр, дивилися виступи, спостерігали за грою акторів. З ним можна було говорити на різні філософські теми, він глибоко мислив. Тоді його улюбленим актором був Геннадій Хазанов, Володя навіть чимось схожий на нього, він успадкував його інтонації, прийоми. Ми часто обговорювали виступи Хазанова, аналізували його гру ", – розповів чоловік.

Майбутня дружина шоумена Олена теж навчалася в 95-й школі, але в паралельному класі. А жила в цьому ж "мурашнику".

"Вони з Оленою зустрічатися почали ще в школі. І з самого початку їх почуття були серйозними і глибокими. Я навіть по-доброму їм заздрю. Лєна жила в сусідньому зі мною під'їзді. І кожен вечір Володя стояв внизу і чекав її. Лєна виходила зі своєю собачкою на кличку Катя і вони йшли гуляти навколо будинку, по парках. і коли вони закінчили школу, він також приходив і чекав її біля під'їзду, там Володю завжди можна було зустріти ", – говорить Заславський.

Андрій Заславський на своїй сторінці в соцмережі встановив банер на підтримку шкільного товариша. І каже, що це перші вибори в його житті, де він з першого дня точно знає, за кого голосуватиме.

"Я думаю, що Володя буде президентом, який хоче Україні тільки добра. Він заможна і успішна людина, йому особисто нічого не потрібно, він просто переживає за Україну. На жаль, зараз проти нього багато провокацій, його називають наркоманом. Але послухайте, Володя займається спортом, він і на своїх виступах демонстрував м'язи. Наркомани так не виглядають, це зрозуміло без всяких аналізів! " – впевнений Андрій.