Міхеїл Саакашвілі назвав головну проблему нашої держави. Судячи з ситуації, яка склалася в регіонах, все свідчить про те, що президент Петро Порошенко зрадив Україну. Про це заявив Михайло Саакашвілі

Також Саакашвілі висловив думку, що Порошенко в Одеській області «віддав владу клану сепаратистів».

«Зараз в регіонах України ситуація така, що Порошенко зрадив Україну. Наприклад, в Одеській області віддав владу місцевим клану сепаратистів Урбанський – це ватні російські корупціонери з Ізмаїла. Це просто антиукраїнські елементи, повністю прогнилі, повністю ватні. Він передав владу Труханову, офіцеру російської армії. Південь України віддає під владу сепаратистів», – цитує джерело слова третього президента Грузії.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному        

Крім того, Саакашвілі наполягає, що подібне відбувається і на заході України.

«Теж саме і в Закарпатті, і на Буковині, частина південного сходу віддав сепаратистам. Зараз нам перекрили Азовське море. Сьогодні він відбудовує парад, коли Азовське море перекрито. Що ми святкуємо? Тоді він влаштовував парад, коли був Іловайский котел, зараз він влаштовує корпорат, коли перекрито Азовське море», – сказав Саакашвілі.

Разом з тим, Міхеїл Саакашвілі називає себе гарантом того, що Росія не захопить Україну.

«Він віддав південний схід сепаратистам, тому що він так мене злякався, а я був головним гарантом того, що Путін ніколи не взяв би Одесу і ніколи не захопив би Україну. Він позбувся мене і віддав все сепаратистам, тому що Урбанський йому платить і Труханов йому платить щомісяця. Я знаю, що Порошенко щомісяця отримує готівкою, йому в адміністрацію приносять в валізах гроші і за це він продає Україну по частинах », – запевнив одіозний політик.

Нагадаємо, колишній президент Грузії і лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі програв суд, в якому оскаржував постанову прикордонного загону щодо заборони в’їзду на територію України до 2021 року.  Прикордонна служба побудувала свій захист на прориві пункту «Шегині», через який незаконно пройшли екс-президент Грузії та його соратники