У мережі з′явилася скан-копія «Рознарядки для участі в урочистих заходах з нагоди відзначення подвигу Карпатських січовиків на Красному полі 15 березня 2019 року».

Туди, згідно інформації, бюджетників з різних районів Закарпаття організовано звезли автобусами. Від кожного району — певна кількість людей.

Як повідомляє Дзеркало Закарпаття,  на питання, чому свій вихідний (а розпорядженням голови Закарпатської ОДА Г.Москаля 15 березня в області — рекомендований вихідний) вирішили провести на Хустщині, люди коментували неохоче, але те, що їдуть «бо треба» не заперечували.

У соцмережі Facebook переважна більшість закарпатців негативно відреагувала на подібний захід і те, що була зібрана замовна публіка на виступи президента.

«Цікаво чи самому Порошенку не огидно дивитись на стада, які звозять для масовки?», «Дає концерти ідіотам. Замість того, щоб робити свою роботу. І ці всі гастролі за наші податки. А податки включені у вартість товарів та послуг…», «Бюджетників не дуже хтось питав. Начальство сказало треба, значить треба. Совок продовжується, тільки з Томосом». — такі і подібні коментарі користувачі соцмереж залишали під дописами про організований підвіз людей для урочистостей на Красне поле.

Журналісти Телеканалу Sirius розповідають, вже з 9:00 години ранку кількасот людей стоять із прапорами та банерами «Хустщина за Президента» та «Порошенко – наш президент».

Автобуси, навіть шкільні, весь час прибувають.Поліція чатує практично кожні 10 метрів.

Кажуть, що приїхали з Хуста, Виноградівщини та Іршавщини. Зараз на полі стоять до трьохсот людей. Попри дощ та вітер, на гаранта чекають за кілька годин до початку заходу – початок урочистостей анонсований на 12.00. Свій виступ президент розпочав з півгодинним запізненням.

Президент каже, що за п'ять років при його владі було закладено фундамент для майбутнього України. "Децентралізація, армія, томос" – вже традиційно перераховує досягнення Порошенко. Не називаючи імен, він згадує "інших українських політиків", які не усвідомлюють небезпеку, що нависла над Україною і діють на шкоду єдності. Напевно своїх опонентів на виборах має на увазі. Як несподівано.

"І я дякую Закарпаттю за таку потужну підтримку української армії. Дякую всім добровольцям, волонтерам, військовим – всім, хто захистив ворога і ваш прекрасний край і всю Україну", – заговорився Порошенко. І додає, що крім Путіна в України є ще один ворог – бідність. Від армії президент переходить до теми пенсіонерів. Він каже, що знає, як важко рахувати кожну гривню до пенсії, і що вони одні з найбільш постраждалих від російської агресії. Каже про підвищення пенсій, про разову компенсацію в сумі 2410 грн, яку пенсіонери отримають перед виборами – в березні і квітні. Раніше експерти назвали наспіх скроєну компенсацію передвиборчою технологією Порошенко. Також президент говорить про монетизацію субсидій, яку також назвали прийомом перед виборами. Заявляє, що живі гроші в рахунок субсидій українці отримають теж завдяки йому.