Майже, що кожен житель Великобританії чекає квітня і народження у принца Гаррі та його дружини Меган Маркл первістка. Цю подію вже обговорюють кілька місяців поспіль.

Нещодавно, герцогиня Сассекська оголосила про те, що йде у декрет. Це означало, що до появи на світ малюка Меган не виходила б у світ. Але днями Маркл вирішила порушити своє усамітнення і разом з чоловіком побувала на хрестинах доньки кузини принца Гаррі, Зари Тіндолл. Гаррі став хрещеним батьком своєї племінниці.

Разом з чоловіком Меган відвідала церкву святого Миколая в Черінгтоні, графство Глостершир.

На хрестини принц Гаррі надів синій костюм з блакитною краваткою. Меган прийшла в пальто від Dior з великими вінтажними гудзиками теплого шоколадного відтінку. Меган також вибрала невелику чорну сумку прямокутної форми і чорний берет.

37-річна Зара – старша внучка королеви Єлизавети. Вона друга дитина і єдина дочка принцеси Анни і її першого чоловіка капітана Марка Філліпса. У 2011 році Зара вийшла заміж за Майка Тіндолла. Причому познайомив їх саме принц Гаррі, який дружив з Майком. Це сталося на Кубку світу з регбі в 2003 році в Австралії.

У січні 2014 року у Зари і Майка з'явилася дочка Міа. А друга дитина далась подружжю непросто. Цьому передували два викидні. Тіндолл висловила свою повагу Гаррі, запропонувавши йому стати хрещеним їх довгоочікуваної дочки Лейн. Маля з'явилося на світ в червні минулого року, зараз їй дев'ять місяців.