НАЗК у цифрах: зарплати, премії, надбавки, бюджет. Волосся дибки стає

НАЗК перетворився на політичний інструмент, сказав депутат від «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм. За його словами, орган перевіряв екс-голову Одеської митниці Юлію Марушевську щодо її 500-гривневої премії тоді, коли мав би переглянути свої ж премії, – Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! У Києві знову надпотужний вибух на території дитячого садочка. Хто полює на дитячі життя?

Водночас, сказав він, найгучніше про 200-тисячні надбавки до зарплати Корчак кричать ті депутати, які мають мільйонні статки, ніколи не працюючи у бізнесі.

Чотири члени Національного агентства із запобігання корупції щомісяця отримували до свого основного окладу дві надбавки й премію у розмірі місячної зарплати, у результаті замість одного стандартного окладу члени НАЗК отримували по чотири. Про це у жовтні повідомили журналісти програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода та каналу «UA:Перший»

Заробітна плата Корчак у лютому 2017 року, згідно з інформацією НАЗК, склала: посадовий оклад – 40 тисяч 560 гривень, надбавка за вислугу років – 20 тисяч 280 гривень, надбавка за інтенсивність праці – 40 тисяч 560 гривень.

Загалом же бюджетні витрати на діяльність НАЗК у 2016 році – 65,6 мільйона гривень. Така інформація міститься у звіті, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.