Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк насмішив мережу кумедною світлиною з відпочинку.

Скандальний політик підігрів жарт про своє порівнянні з твариною. Блогер Михайло Шнайдер опублікував на своїй сторінці в Facebook фотографію і висміяв екс-прем'єра за вдалий кадр.

Арсенія Яценюка сфотографували під час прогулянки. Політик сів на лавочку, стилізовану під пащу кролика. Він із задоволенням сфотографувався. Ймовірно, вирішив продемонструвати самоіронію і зневагу до власного прізвиська.

 Варто нагадати, що в образі кролика його навіть зображували в комедійному мультсеріалі «Казкова Русь» від студії «Квартал 95». Кличку Кролик Сеня йому дали в політичних колах за сильну зовнішню схожість з Кроликом з радянських мультфільмів про Вінні-Пуха.

«Просто Фантастика. Кролик в Кролику)», – прокоментував комічне видовище Михайло Шнайдер.

Багато користувачів оцінили веселе фото з Арсенієм Яценюком і скульптурним кроликом. Коментатори помітили чималу схожість між обома персонажами. І оцінили самоіронію політика:

«В почутті гумору йому не відмовиш»; «Так схожі)))»; «Йому в Квартал, замість Зеленського»; «Канібалізм («; «Як вдало приземлився»; «І зубки однакові, та й так схожі»; «Кролик у власному соку», «Українська матрьошка)))».