В ніч з 19 на 20 липня на Донеччині загинув солдат ЗСУ Сергій Огородник. Про це повідомляє адміністрація міста Малина Житомирської області.

“Загинув малинчанин Сергій Олександрович Огородник, 1985 р. За бойові заслуги був нагороджений орденом “За мужність” 3 ступеня. Нині влада міста спільно з райвійськкоматом займаються відправкою тіла загиблого на батьківщину.

Про дату похорону загиблого і оголошення Дня жалоби у Малині буде повідомлено додатково. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям і знайомим нашого земляка. Вшануймо пам’ять тих, хто віддав життя за наше з Вами спокій і мирне небо”, – йдеться в повідомленні.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

Проходив військову службу за контрактом у складі 14 ОМБр. До закінчення контракту залишалось 20 днів… Залишились мати і сестра.

Нагадаємо, як передавялось, у «ЛНР» відбулася серйозна НП з танком, жертвами якої стали кілька терористів. Про цей інцидент розповів в соцмережах бойовик сусідньої «ДНР» Натан Донецький. Він повідомив, що, за його даними, в «братській республіці» на полігоні згорів танк. Екіпаж, що перебував у ньому, загинув.