Вісім свободівців-голів районних державних адміністрацій Львівщини написали заяви на звільнення, мотивуючи це европейською практикою, згідно з якою партія, яку не обрали виборці, повинна відійти від влади.

Про це 12 листопада 2014 року під час прес-конференції повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації, голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" Йосиф Ситник.

Зокрема, написали заяви на звільнення Василь Гакавчин (Турківська РДА), Мирон Пацай (Старосамбірська РДА), Михайло Мартин (Мостиська РДА), Андрій Хамик (Городоцька РДА), Мирон Кузишин (Жидачівська РДА), Богдан Юрдига (Жовківська РДА), Василь Куць (Радехівська РДА), Богдан Гринишин (Буська РДА).

Йосиф Ситник наголосив, що за пів року перебування на посаді вищезазначені голови РДА об'їздили практично кожен населений пункт свого району. Під час виборів, за його словами, у цих районах не застосовували адміністративний ресурс."Для реформ у державі новий уряд має скоротити кількість міністерств, що призведе до скорочення відповідних департаментів в ОДА та інших структурних підрозділах", – зазначив свободівець.

Під час перебування на посаді першого заступника голови ОДА Йосиф Ситник неодноразово звертався до Кабміну з проханням скасувати чи переглянути чимало неактуальних розпоряджень за часів президентства Кучми та Януковича, однак потік б'юрократичних запитів в ОДА не зменшується.

Також голова Львівської обласної організації ВО "Свобода" повідомив, що партія проведе публічну люстрацію своїх депутатів всіх рівнів.

 

 

Джерело: УкрЗахідІнформ‡агрузка...