Співробітник МНС розповів про жахи пошукової операції в згорілому ТЦ «Зимова вишня»
 
Рятувальник розповів, що умови праці були надзвичайно важкими, але співробітники МНС завжди готові до цього. «Ми не знали, скільки всередині, йшли, спотикаючись по трупах, підлога тріщала і лопалася пухирями», — зазначив рятувальник. За його словами, ризик обвалу був очевидний, але вони йшли вперед, передає
Корупція.Інфо

Видимість в будівлі була практично нульовою.

“Я ніколи не бачив стільки дитячих трупів. Шукали практично навпомацки, дим піднімався догори, шукали руками і ногами, десь повзли. Я взагалі не чув криків. Тіла були майже скрізь, багато маленьких, з десяток витягали з-під крісел в залі”, – каже рятувальник.

За словами рятувальника, співробітники МНС розуміли, що шукають трупи, оскільки в такому просто неможливо вижити. Ніхто не відмовився вийти на роботу в цей день, незважаючи на небезпеку пошукової операції. Фатальними факторами для відвідувачів «Зимової вишні» стала паніка.

“Відмовитися і в голову не приходило, вийшли всі. Кажуть, у кого-то там були рідні та друзі, я своїх слава Богу не бачив там. Є прості правила, закрити обличчя вологою тканиною і повзти під час пожежі, не можна бігти — дим вгору йде. Але це натовп в паніці, будівля розгорілося занадто швидко”, – підсумував МНСник.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

Нагадаємо, жителі міста Кемерово діляться жахами того страшного дня, коли загорівся торговий центр «Зимова вишня».

Так, один з чоловіків, який прийшов сьогодні на масштабний мітинг, розповів, як співробітники МНС РФ перешкодили йому врятувати дочку. За його словами, дівчинка подзвонила йому і сказала, що знаходиться в кінотеатрі на 4 поверсі. Чоловік сів в машину і з шаленою швидкістю поїхав на місце НП. Проте вже в приміщенні його зупинили.

«Я їхав з шаленою швидкістю, порушуючи всі правила, я заїхав за 5 хвилин. Піднявся на 4 поверх, там стояли пожежники і Мнсники, я запитав, де моя дочка? А вона по телефону мені кричала: «Я тут,татусю, я тут!». Я їй сказав хай лягає на підлогу і дихає. Тримайся, кажу їй, тримайся, не вмирай. «Тату, я тебе люблю. Я задихаюся, втрачаю свідомість«, — говорила вона. Я біг туди, вони (рятувальники, прим.ред.) мене схопили за ноги і відтягали назад! Я кажу їм: «Ви сволоти! Ви стоїте, чотири чола, бл*, і не можете нічого зробити!» Я кричав…«, — розповів чоловік.