Про заступника міністра вугільної промисловості України Зюкова, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вже доволі скоро…”: Ярош розповів, коли Україна святкуватиме перемогу на Донбасі

Польське видання Dziennik опублікувало статтю про те, як вугілля з ОРДЛО через Росію поставляється до Польщі. Журналісти з'ясували, що доставкою вугілля в Польщу займається фірма Doncoaltrade, яка ще в 2012 році була зареєстрована в місті Катовіце. Її президентом і головним акціонером є Олександр Мельничук. Деякий час він займав пост «заступника міністра вугільної промисловості ЛНР». З самого початку війни Мельничук зі своїм братом займався вивезення вугілля з «ЛНР» в Україні, до тих пір, поки такі закупівлі не припинилися через блокаду.

«Мельничук висилає до Росії вугілля з непідконтрольних Україні територій, а також вугілля, закуплене у людей, які видобувають його в копанках. Власники копанок продають антрацит по 22 долари за тонну, в той час як його офіційна ціна на польському кордоні становить 140 доларів », – написало польське видання.

Але для нас цікавий не стільки Олександр Мельничук, скільки другий співвласник компанії Doncoaltrade, який є партнером Мельничука. Це людина на ім'я Роман Зюков. Польський реєстр підприємств знаходиться у відкритому доступі, станом на вересень 2017 року Шухевич Зюков ще значиться в ньому як акціонер Doncoaltrade

Зюков – знайоме прізвище … Десь я її чув. Ах да, Роман Зюков – це син колишнього заступника міністра енергетики та вугільної промисловості України – Юрія Зюкова. Він займав цю посаду з квітня 2014 року по березень 2015. Міністром енергетики тоді був Демчишин.


Юрій Зюков

У 2016 році вже новий міністр енергетики Ігор Насалик призначив Зюкова своїм радником. Відразу після цього з'явилася інформація про зв'язки Зюкова з бойовиками ЛНР, і прем'єр Гройсман наказав цю інформацію перевірити. СБУ взяла під козирок, але не знайшла жодних доказів причетності Зюкова до ЛНР.

А в цей час в Польщі спокійно і відкрито працювала фірма Doncoaltrade, якої син Зюкова Роман володів на двох разом з представником терористів ЛНР Мельничуком. Навіть не додумалися оформити компанію на якихось підставних осіб …

Ще раз. Сім'я замміністра енергетики України разом з бойовиками ЛНР займалася поставками вкраденого у України вугілля в Польщу і заробляла на цьому гроші. Цілий рік в у нас в Міністерстві працював подільник вбивць і мародерів, які захопили Донбас, які вбили тисячі людей, які вкрали українську власність. А потім ця ж людина був призначений радником вже наступного міністра …

Прихильників Новоросії, думаю, теж порадує ця історія. Борці з «фашистами», як виявилося, зовсім не проти мати з «фашистами» спільний бізнес. Поки по телевізору для всіх показують «розіпнутих хлопчиків», серйозні дядьки нагорі ділять мільйони. А вони нехай в черзі за гуманітаркою штовхаються та Америку лають.

Ну і для повноти картини, щоб два рази не вставати. Юрій Зюков в минулому році хрестив внучку Юлії Тимошенко. Хресною власної внучки при цьому стала сама Юлія Володимирівна. Таким чином, Юрій Зюков тепер є кумом Тимошенко.

Так що в цій історії все прекрасно. «Злочинна влада», головний борець з «несправедливими тарифами» і луганські бойовики сплелися в одному корупційно-сімейному клубку. Партійні вивіски, полум'яні промови, гострі дебати в ефірах – все це мішура. Насправді представники старих еліт за десятиліття роботи в політиці давно вже зав'язані спільними бізнесами, а найчастіше – і родинними відносинами.

Шкода тільки, що виборець цього не бачить і роками продовжує голосувати за перевірених шахраїв і злодюг, давним давно змовилися і грають на публіку.