нацбанк

Директором юридичного департаменту Національного банку України (НБУ) призначено Олега Заморського, який донедавна очолював юридичний департамент банку ПУМБ.

В середу, новий керівник буде відповідати за роботу підрозділу Нацбанку з розробки законодавчих пропозицій та правової експертизи проектів нормативно-правових актів, організацію роботи з адаптації банківського законодавства України до законодавства ЄС, співпраця з центральними банками закордонних країн та міжнародними організаціями з правових питань, передає Корупція Інфо

«На цю посаду ми шукали фахівця, який зможе насамперед бути агентом змін і трансформацій, започаткованих НБУ», – наводиться в релізі регулятора коментар першого заступника голови НБУ Олександра Писарука.

О. Заморський, 1970 р. н., закінчив Інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Шевченкf. До роботи в ПУМБ О. Заморський у 2006–2012 роках очолював юрдепартамент ОТП Банк, раніше з 1998 року працював у Райффайзенбанк Україна, де пройшов шлях від юрисконсульта до керівника юруправління.

Як повідомлялося, посада голови юрдепартаменту НБУ стала вакантною в середині серпня 2015 року, коли Віктор Новиков, який обіймав її з листопада 2009 року, перейшов на роботу заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).