Керівник Львівської патрульної поліції прокоментував початок роботи львівських патрульних, розповів про свою діяльність до початку роботи в полції та прокоментував інцидент з перевезення наркотиків через кордон.

Як повідомляє Корупція.Інфо, Зозуля схвально відгукується про роботу своїх підопічних. Керівник патрульник твердить, що поліція у Львові стартувала досить успішно. Усі порушення патрульних зараз відслідковує служба моніторингу. Відтак, усі звернення та скарги громадян зараз ретельно вивчаються. Моніторингова служба вчасно реагує та проводить роботу з патрульними, щоб такі правопорушення більше не повторювались.

Полісмен також частково розповів про свою діяльність до служби в поліції.

«Я жив та навчався у Польщі на спеціальності «фінанси» за спеціалізацією «стратегія інвестування та розвитку бізнесу». Провчившись 3 курси, я залишив навчання в Польщі та повернувся до України. Весь час до служби в поліції, я працював за спеціальністю, на яку вчився», – говорить Зозуля.

Про свої статки та майно, не зважаючи на осуд преси, Юрій Зозуля розповідає відверто.

«Мій будинку неподалік від Києва коштував на той час близько 100 тисяч доларів. Це житло допомогли придбати батьки. Також я мавдеякі свої заощадження», – зазначив Юрій Зозуля.

Він також додав, що мав намір стати військовим та захищати країну від російських окупантів. Проте під час анексії Криму, у військкоматі йому відмовили мотивуючи це відсутністю військової спеціальності.

«Коли російські війська увійшли до Криму, я пішов у військкомат. Проте там мені сказали, що не візьмуть мене, бо я не маю військової спеціальності. Вже пізніше, коли почалися активні бойові дії, і багато моїх друзів йшли воювати на Схід, то я зрозумів, що більше зможу допомагати матеріально, забезпечивши військових усім необхідним спорядженням, якого їм бракує», – підкреслює головний поліціянт Львова.

Щодо розголосу навколо перевезення через кордон ліків з наркотичними речовинами, то Юрій Зозуля переконує, що допомагав волонтерам доправити медикаменти для військових на Схід.

«Ліки мені передали польські волонтери.До мене потелефонували польські друзі, і сказали, що можуть передати медичні препарати в Україну. Я одразу відгукнувся допомогти. На кордоні, я повідомив працівників митниці, що перевожу медикаменти. Передати допомогу я мав добровольчим батальйонам та фонду «Мир и ко», який спрямований на допомогу військовим», – пояснив Юрій Зозуля.