Квартиру народного депутата Надії Савченко частково арештували.

Про це сестра Надії Віра Савченко написала на своїй сторінці у Facebook.

"Нашу квартиру, на Троєщині, арештували. А точніше 1/3 частину, так як 2/3 належить мені і мамі. Причина: щоб не продали і Надія не втекла!… Нешановані ви під ногами землю таки втратили… Юрій Луценко готуйтесь, час прийде. Скільки квартир там у вас на рахунку родини Луценків? Чи ви їх кварталами вимірюєте?" – повідомила вона.

Сестра народного депутата зазначила, що квартиру таки хотіли продати, але "не для того, аби втікати, а щоб сплатити внесок для подання кандидатури Надії Савченко на пост Президента України".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Окрім того декілька днів тому, Віра Савченко на своїй сторінці у Фейбсук зробила ще одну різку заяву, цитуємо:

Даруйте, що без віри та надії… Але давненько тут не була… А виявляється місця для поховань на військовому кладовищі (с.м.Лук'янівська) вже немає…
Але одне свинолупе вибачилось за те, що не за два тижні.., інше кричало, що жоден солдат не повинен вийти з казарми аби не спровокувати кац@пстан.
Тому живіть собі тихенько…
Кого не куплять того вб'ють. Або затаврують #агенткремля і посадять. 
Хоч би це все було недарма!
P.S. а їх синів де поховаємо?

Нагадаємо, 4 вересня суд до 30 жовтня продовжив термін тримання під вартою Надії Савченко, підозрюваній у підготовці терактів і повалення державного ладу.

У чому підозрюють Надію Савченко? У змові з проросійськими бойовиками Донеччини та підготовці масштабного теракту в центрі Києва, а також у спробі повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.

Згідно з інформацією ГПУ, за допомогою арсеналу зброї, привезеної з окупованих територій, Савченко з екс-переговірником щодо обміну полоненими Володимиром Рубаном планували вбивства перших осіб держави, зокрема, Порошенка, Турчинова та Авакова, а також підрив будівлі Верховної Ради та обстріл прилеглих будівель у центрі Києва.