Генеральний прокурор України Юрій Луценко в січні 2018 року став господарем вілли на Сельшейских островах вартістю 5 млн. дол

Журналісти-розслідувачі з’ясували, що розкішний маєток було куплено майже відразу після того, як ГПУ вилучила 7 млн. дол. у однієї з компаній, яка займається військовими поставками.

Як повідомляється, маєток розташований в найбільш респектабельній бухті одного з островів Сейшельського архіпелагу. Будинок загальною площею 230 м. кв.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

З будинку, що знаходиться на височині, відкривається чудовий вид на море, а сам пляж розташований на відстані 350 м. від резиденції.

ЗМІ так само висловлюють версію про те, що конфлікти Генпрокурора Юрія Луценка з кількома провідними українськими журналістами, зокрема, з Наталією Седлецькою, пов’язані з тим, що чиновник намагається уникнути розслідувань своїх операцій з нерухомістю. А тому активізує слідчі дії навколо представників ЗМІ, які можуть опублікувати небажані матеріали.

Додамо, розслідування активно обговорюють в юридичному середовищі. Говорячи про джерела доходів Луценка, в Раді адвокатів України (головній професійній спільноті країни) в іронічному ключі згадали про численні партійні перебіжки генпрокурора. Юристи пропонують тепер називати Луценка не інакше як Юрою Сейшельським.

Одним з основних питань стало походження такої великої суми грошей. Ці цифри не відображені в деклараціях ні Юрія, ні Ірини Луценко. Хоча, якщо вірити журналістам з Сінгапуру, нерухомість оформлена на місцевих жителів, а перекази зроблені через офшорні фірми, до яких сім'я Луценка формально не має відношення.

Водночас, сам генпрокурор вимагатиме від ЗМІ компенсації за моральну шкоду і передасть отримані гроші на військові госпіталі, стверджує його прес-секретар. 

"Припускаю, що представники ЗМІ відразу охоче звинуватять Луценка в тиску на пресу. Але якщо він не подасть до суду, то як захиститися від такої нахабної брехні? Коли навіть такі медіа з репутацією дозволяють собі поширювати подібні парадокси з відповідним підписом? Хто цей "paradox"? Журналісти, ви його знаєте? Мабуть, так, якщо приєдналися до поширення його брехні", – написала прес-секретар Луценка.

Йдеться про статтю, яка 19 вересня була опублікована у виданні The MiceTimesof Asia, і підписана словом paradox. У статті стверджується, що сім'я Луценка на початку цього року нібито придбала віллу на Сейшельських островах за $5 млн. Цей матеріал передрукували українські ЗМІ. 

ДЖЕРЕЛО – http://micetimes.asia/lutsenko-s-perfect-hideaway/