Генеральний прокурор Юрій Луценко у травні 2019 року має намір подати у відставку заради подальшої політичної діяльності, про це він заявив в інтерв’ю «ТСН.Тиждень».

За словами Луценка, він планує допрацювати до завершення президентських виборів, оскільки «вважає це серйозною гарантією того, що вони пройдуть відповідно до закону та у встановлений час».

 

 

«В травні приблизно думаю повернутися до політичної діяльності», – додав Луценко.

За словами генпрокурора, навесні 2019 року він прозвітує перед українським парламентом за виконану роботу.

Також Юрій Луценко запевнив, що не буде брати участі в роботі будь-яких виборчих штабів.

«Я не буду учасником виборчого штабу чинного президента. Це чітко. Так само я не збираюся якимось чином звертати увагу на процесуальні процеси щодо інших учасників перегонів. Не будуть спеціально порушені справи проти кандидатів, хоча я знаю, що кілька дуже мріють, щоб їх допитали, тому що тоді можна стати жертвою. Не дочекаються», – зазначив Луценко.

 

Псопулярне“Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

 

Раніше в інтерв’ю популярному виданню Юрій Луценко повідомив про намір «перейти в українську політику», і що спілкується з приводу майбутньої парламентської кампанії з мером Києва Віталієм Кличком, «але не тільки з ним».

Вибори президента України заплановані на 31 березня 2019 року, парламентські мають відбутися за кілька місяців після цього – у жовтні.

У 2014 році Луценко був обраний до Верховної Ради за списками партії «Блок Петра Порошенка». У травні 2016 року його призначили генеральним прокурором України.

Нагадаємо, після резонансної справи з видачею добровольця Тимура Тумгоєва ФСБ, на Луценка та його команду обвалився шквал суспільної критики.

Військовий експерт Ігор Лосєв, вважає що  Луценко, фактично, сам видав добровольця Тимура Тумгоєва ФСБ.

Через суспільний тиск Луценко відкрив кримінальну справу з приводу видачі Тумгоєва. Спочатку сам видав, а тепер з переляку шукає винуватця. Напевне, здасть свого заступника Єніна. Ну викинуть його з ГПУ, ну стане депутатом від Опоблоку, наприклад. У нас же кругообіг політичних тіл в природі. Тому ніхто серйозно за це не відповість, – прогнозує Лосєв.