Андрій Єрмак заявив, що інформація про 4-денне святкування його дня народження на Прикарпатті є недостовірною. Цю заяву він виклав на своїй офіційній сторінці у Фейсбук:

“Як я вже говорив, не люблю свій день народження, і гучно святкував цей день лише одного разу в житті. То було моє 35-річчя. Цьогорічний ювілей я ніяк особливо не відзначав, лишень в понеділок [22 листопада] заїхав до батьків. Вигріб від мами, що рідко у них буваю і що виглядаю втомленим. У вівторок [23 листопада] виділив одну годину, щоб прийняти привітання від колег в Офісі президента. Дивно, що журналісти не поцікавились реальною ситуацією і взагалі не поспілкувалися зі мною”.

В Офісі Президента також спростували новину про святкування, заявивши, що в резиденцій перебував тільки Володимир Зеленський, який, згідно з протоколом, пересувався гелікоптером без сторонніх осіб. До Президента доєднався лише Олексій Чернишов, що перебував у Рівному та пересувався автівкою.

Водночас в ОП зазначили, що отримали “інформаційний запит від пана Михайла Ткача лише 24 листопада, тобто вже в день виходу його репортажу й лише за декілька годин до оприлюднення матеріалу. Враховуючи те, що анонсувати цей репортаж Михайло Ткач почав ще 22 листопада, висновок може бути лише один, а саме: отримання коментаря від Офісу Президента й не передбачалося при підготовці матеріалу, а запит міг бути направлений суто формально.”

Нагадаємо, 24 листопада журналіст Української Правди Михайло Ткач опублікував статтю про те, що на дні народженні Андрія Єрмака було використано гвинтокрил ДСНС для доправлення гостей на Прикарпаття. За його словами, саме святкування тривало протягом 4 днів, а серед запрошених постатей фігурували такі особи як Володимир Зеленський, Олексій Чернишов та Андрій Татаров.