НАК «Нафтогаз України» в квітні 2019 роки знизить ціну на природний газ, що відпускається промисловим і побутовим споживачам.

НАК «НафтогазУкраіни» знизить ціну на газ для промислових і побутових споживачів.

Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на повідомлення «Нафтогазу»

НАК «Нафтогаз України» в квітні 2019 роки знизить ціну на природний газ, що відпускається промисловим споживачам, до 7 тис. 188 грн за 1 тис. куб м (з ПДВ), що на 16% менше ціни на газ, що відпускається в Україні за спеціальними зобов'язаннями (ПСО) для потреб населення і теплокомуненерго (ТКЕ).

Згідно з повідомленням прес-служби НАК, ціна на газ для промспоживачів в квітні знизиться на 19,1% в порівнянні з ціною в березні. Вказана вартість актуальна для споживачів, які закуповують газ у обсязі понад 50 тис. куб. м в місяць, на умовах передоплати і при відсутності боргів перед компанією.

Користуючись вигідною ринковою ситуацією, «Нафтогаз України» також має намір в квітні знизити ціну на природний газ для своїх побутових споживачів в Кіровоградській та інших областях. Вартість буде знижена на 2% (в порівнянні з ціною газу, що відпускається іншими компаніями по ПСО – 8 тис. 550 грн за 1 тис. Куб м) – до 8 тис. 380 грн за 1 тис. Куб м (з ПДВ) за рахунок незастосування максимальної торговельної надбавки, дозволеної законодавством.

Цінові пропозиції на природний газ, які будуть діяти з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів, які працюють на умовах оплати протягом або після періоду поставки, «Нафтогаз» додатково оприлюднить до кінця місяця з урахуванням ринкової кон'юнктури.