З 1 листопада на українських дорогах з’являться нові обмежувачі швидкості. Крім лежачих поліцейських будуть використовувати острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери і розділові смуги. Про це повідомляється на сторінці Укравтодору.

Уточнюється, що вперше в Україні розроблено стандарт на заходи і засоби для заспокоєння дорожнього руху. Зміни вступлять в силу з 1 листопада.

Змінені стандарти дозволять установлювати роздільні острівці або смуги, бордюрні розширення, чокери і острівці безпеки. Вони проектуються при ремонті або модернізації існуючих доріг і вулиць, а також при будівництві та реконструкції. Ці конструкції змушують водія підтримувати постійну безпечну швидкість, а не міняти її, розганяючись і гальмуючи.

У відомстві додали, що особлива увага приділятиметься ділянкам, де автомобільні потоки конфліктують з пішохідними і велосипедними.

Раніше повідомлялося, що “Укравтодор” презентував проєкт будівництва нової обхідної дороги навколо столиці – Київська обхідна дорога (КОД), яка дозволить розвантажити транспортний потік.