Проект державного бюджету України на 2020 рік передбачає зростання мінімальної зарплати

Про це повідомила міністр фінансів Оксана Маркарова сьогодні в ході брифінгу після засідання уряду.

«Мінімальна заробітна плата, яка закладається в цей бюджет, збільшується на 550 грн і складе за станом на 1 січня 2020 року 4723 грн. Це відповідає показникам зростання. І ми вважаємо, що якесь більше збільшення цієї цифри не відповідало б зростанню продуктивності. А наше головне завдання – економічне зростання, в тому числі, економічне зростання через зростання продуктивності », – сказала міністр.

Варто відзначити, що в проекті держбюджету на 2019 рік передбачено мінімальну заробітну плату в 4173 грн.

Раніше стало відомо, скільки отримують нардепи і чому така зарплата абсолютно не влаштовує депутатів від партії «Слуга народу».

38-річний народний депутат від президентської партії «Слуга народу» Олександр Алексейчук, який представляє Рівненську область розповів, скільки він заробляє і чи влаштовує його новий заробіток.

За словами нардепа, він не задоволений своєю зарплатою і вважає, що вона повинна бути більше (зараз середня зарплата нардепів приблизно 30 тисяч гривень прим. Ред.) .:

«Народний депутат – це топ-менеджер. Ми повинні заробляти 3-4 тисячі доларів (в чотири рази більше, ніж отримують зараз). Не може людина, яка приймає рішення на мільйони, отримувати невеликі гроші », – вважає нардеп, натякаючи, що пора готувати зарплатну революцію.