ПриватБанк вирішив кардинально знизити тарифи для підприємців і юридичних осіб.

ПриватБанк є одним з найбільш популярних фінансових установ в Україні. Його послугами користуються як фізичні, так і юридичні особи. Банк намагається догодити клієнтам, особливо в час коронавірусної кризи, коли у багатьох бізнесів спостерігаються серйозні проблеми.

І ось стало відомо про те, що Приватбанк вже з першого жовтня знижує тарифи для підприємців і юридичних осіб за прийом готівки в терміналах самообслуговування і скасовує тарифи на післяопераційне обслуговування.

Відзначається, що буде знижений з 7 до 5 гривень тарифи за внесення виручки на рахунок через термінали самообслуговування, незалежно від суми зарахування. Що ж стосується тарифу за нарахування готівки через касу банку, то він буде встановлений на рівні 20 гривень. При цьому не має значення, яка саме сума вноситься.

Також зміниться і тариф на зняття готівки з корпоративних карт і карт «Ключ до рахунку». Він становитиме лише один відсоток для стимулювання безготівкових операцій та cashless.

А тариф за нецільове поповнення готівкою корпоративних карток і карток “Ключ до рахунку” – 0,5 відсотка.

Крім того, банк скасовує тарифи на післяопераційне обслуговування – проведення операцій по закінченні банківського дня. Тариф за проведення платежів корпоративних клієнтів на рахунки в інших банках затверджений на рівні середньоринкових і складе 3 гривні за платіж.

Що ж стосується тарифу на внутрішньобанківські платежі, то його просто не буде, як і раніше.

Керівник дирекції МСБ Приватбанку Євген Заіграєв заявив, що в ситуації, що склалася з карантином банк стане більш привабливим для клієнтів, якщо буде обслуговувати їх за дистанційними каналами.