Вже завтра студенти та учні технікумів і училищ, які зареєстровані у Єдиній державній електронній базі Міносвіти, зможуть купувати пільгові квитки через офіційний сайт Укрзалізниці

"Щоб придбати пільговий квиток через Інтернет, студентам та учням професійно-технічних навчальних закладів потрібно зазначити серію та номер студентського квитка, прізвище та ім’я для їх звірки з Єдиною державною електронною базою з питань освіти (ЄДЕБО). Якщо студентський квиток буде підтверджений ЄДЕБО, пасажир зможе оформити пільговий проїзний документ",– зазначено у повідомленні Укрзалізниці.

 

У випадку відсутності відповідних даних у базі, Міносвіти рекомендує студентам звертатися до адміністрації свого навчального закладу.

Наразі куплені з 50% знижкою через мережу Інтернет квитки можна роздрукувати самостійно та вирушити на посадку поїзда. За такою схемою працюють усі поїзди внутрішнього сполучення крім регіональних та додаткових.

Такі електронні квитки мають статус фіскального чека. Також квиток оплачений через інтернет практично неможливо втратити. Клієнт може роздрукувати квиток безліч разів із листа, який приходить йому на електронну почту.

 

 

Джерело: Ваші новини