Молода пара з Онтаріо попереджає інших про ризик ходьби босоніж по піску на відпочинку, передає Корупція.Інфо.

На початку цього місяця 22-річна Кеті Стівенс і 25-річний Едді Зітнер вирушили на тиждень відпочити на курорті IFA Villas Bavaro в Пунта-Кані. У подорожі пара помітила, що їх ноги почали свербіти.

"Ми подумали, що це якісь нешкідливі укуси, які з часом пройдуть самі", – сказав Зітнер в інтерв'ю CTVNews.ca.

19 січня, на наступний день після того, як вони повернулися в Канаду, Зітнер зауважив, що його ноги починають розбухати. До вихідних з'явилася пухлина, а на його пальцях утворилися невеликі шишки.

Зітнер сказав, що перші два лікаря, до яких вони потрапили на огляд, не знали через що з'явилися ці симптоми на ногах і відправили молоду пару додому з пов'язками. У неділю ввечері ноги Стівенс також почали роздуватися.

У підсумку на четвертий день після приїзду пара знову вирушила в лікарню. Третій лікар зміг розпізнати симптоми, так як він бачив подібний випадок у туриста, який недавно повернувся з Таїланду.

Популярне: "Природні потреби вони роками справляють просто на підлогу…": Квартира київлянки вразила всю Україну

Стівенс і Зітнер заразилися гельмінтозом (відомі як нематоди) – це паразитичні черв'яки, які проникають в шкіру, якщо людина контактує із зараженою поверхнею. Пара думає, що вони "підчепили" паразитів, коли ходили босоніж по пляжу на курорті.

З'ясувалося, що вилікувати постраждалих міг препарат івермектин. Їх лікар відправив запит на ліки в Health Canada, оскільки препарат не ліцензований в Канаді. У запит були включені файли справ молодої пари і фотографії їхніх ніг. За словами Стівенс, вони очікували отримати ліки на цьому тижні, але в підсумку отримали неприємні новини від свого лікаря.

"Ми дізналися, що міністерство охорони здоров'я Канади відмовило в запиті на отримання лікарського препарату, заявивши, що наш випадок недостатньо серйозний," – сказала дівчина.

В такому випадку матері Зітнера довелося їхати в Детройт і купувати ліки за $88. Паравживала препарат протягом двох днів і почала помічати невелике поліпшення, їх ноги стали виглядати краще. Але і Стівенс, і Зітнер як і раніше пересуваються на милицях.

Пара планує на цьому тижні відвідати фахівця, щоб вибудувати план лікування пошкодженої шкіри.

Молоді люди поділилися своєю історією на Facebook разом з фотографіями своїх ніг, щоб підвищити обізнаність про паразитів серед мандрівників і лікарів.

«Ми хочемо, щоб якомога більше лікарів знали про таке захворювання і його симптоми, тому що нам було потрібно декілька разів їздити в лікарню, перш ніж ми з'ясували, що це таке», – сказав Зітнер.