Анастасія Приходько показала подарунки, які отримувала від чоловіка у свій день народження.

21 квітня співачці Анастасії Приходько виповнилося 32 роки. У цей день її вітали численні шанувальники, але першим поспішив привітати чоловік. Відомо, що був період, коли у тосунках Анастасії і її чоловіка все було на грані – вони навіть подали на розлучення і два місяці не жили разом. На щастя, кризу вдалося подолати, і зараз у них панує ідилія. Так, в день народження Приходько її чоловік влаштував справжній сюрприз.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

32

Публикация от Анастасія Приходько (@prykhodko_official)

 

Повітряні кулі з написом "З днем ​​народження, кохана дружино", квіти та святкова атмосфера – знімками співачка вже поділилася в своєму блозі. Що ж, схоже, в цей день вона була найщасливішою!

"Так, ми хотіли розлучитися з чоловіком, я дуже болісно переживала цей період. Ми майже два місяці не жили разом і подали на розлучення. Коли прийшов термін візиту в ЗАГС, ми домовилися, що просто поговоримо спершу".

"Я захотіла зняти відео на пісню" Саме той", нагадати немов собі: скільки ти пройшла в життя, щоб ця людина була поруч, і невже ти хочеш так просто все це відпустити? Це як би така ось бесіда моя з дівчинкою, якою я була в 18 років ", – поділилася Настя.