Відомий український льотчик-випробувач, герой СРСР Юрій Курлін помер на 89-му році життя. Про це стало відомо з повідомлення українського авіаційного держпідприємства “Антонов”, передає Корупція.Інфо

“Держпідприємство “Антонов” із глибоким сумом повідомляє, що 27 лютого 2018 року на 89-му році пішов з життя заслужений льотчик-випробувач СРСР, герой Радянського союзу, легенда світової авіації Юрій Курлін”, – йдеться в повідомленні в Facebook.

Відзначається, що Курлін “назавжди залишиться в пам’яті всіх колег, багатьох учнів, шанувальників авіації і просто людей, які мали щастя знати його і хоча б раз спілкуватися з ним – надзвичайною, яскравою особистістю, геніальним льотчиком, доброю і чуйною людиною”.

Курлін 36 років працював льотчиком-випробувачем у досвідченому конструкторському бюро “Антонов” в Києві, відчував літаки моделі Ан різних модифікацій. У 1966 році за мужність і героїзм під час випробування нової авіаційної техніки був удостоєний звання героя СРСР. У 1985 році Курлін встановив чотири світові рекорди висоти на Ан-32. З 1994 року пішов з льотно-випробувальної практики, але продовжував працювати інструктором-методистом.

Популярне:"Поки вона допивала каву…": Через безвідповідальність матері львівська вчителька заплатить 300 тисяч за смерть учня

Нагадаємо, 31 січня пішов з життя легенда української космонавтики Леонід Каденюк. Перший космонавт незалежної України помер на 68-му році життя. Похорон Каденюка відбувся на Байковому кладовищі в Києві.