Жінку з Румунії і двох її дітей врятували італійські карабінери після десятирічного перебування в підвалі будинку в місті Калабрія на півдні Італії, передає Корупція.Інфо

Популярне: За нього готові віддати свої голоси…”: Вакарчук опинився у президентському рейтингу

Ця шокуюча історія почалося в 2007 році, коли 19-річна дівчина з Румунії приїхала в провінцію Ламезія, щоб доглядати за літнім чоловіком в одній з італійських сімей. Однак після смерті старого їй довелося на власній шкурі відчути, що таке справжній кошмар з фільму жахів, в якому насильство і знущання були в порядку речей. В результаті сексуального насильства у нещасної жінки народилися двоє дітей, які були змушені жити в тих же умовах, що і їх матір: у підвалі, за замкненими на ланцюжок дверима, без проточної води і гігієнічних зручностей, серед щурів і мишей, на картоні як ліжка.

Трагічна доля цієї родини стала надбанням гласності по чистій випадковості. Поліцейські в ході звичайної перевірки звернули увагу на замученого брудного хлопчика, який перебував в автомобілі 50-річного італійця. Вони захотіли поговорити з його мамою. Те, що виявилося в результаті, призвело їх у стан шоку.

З першого погляду було ясно, що жінка перебуває в положенні рабині. Після стількох років ув'язнення і тортур вона просто не розуміла, що відбувається. Жінка більше року не була у ванній, а рани на її тілі, зашиті рибальської ниткою, шокували навіть бувалих поліцейських.

Разом з матір'ю страшні муки відчували і народжені нею в рабстві двоє дітей. Старшого хлопчика насильник навіть примушував брати участь в ритуалах тортур, які він застосовував до його матері. 27-річну жінку та двох її дітей негайно переправили в інший будинок, а чоловіка, який вже притягувався до суду за сексуальне насильство, затримали. Тепер він за гратами чекатиме рішення суду.