Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Олег Синютка показали своє обличчя. Відповідний допис з'явився у групі Львівська політика.

Нещодавно львів'янам, а також мешканцям всієї України показали, як працюють органи влади у перлині Західного регіону – Львові і у якому вони стані. Відповідне фото опублікував громадський активіст Володимир Дедишин. Чоловік також звернувся до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

"Олександр Ганущин, коли знову будете звітувати про досягнення за рік, не забудьте згадати, як успішно, послідовно і якісно обласна рада розвиває службу екстренної допомоги! От такі швидкі приїхали під лікарню Михайло Гичка. А «Самопоміч» постійно вносила пропозиції щодо закупівлі швидких. Але в облради пріоритетні ті напрямки, де, схоже, легше вкрасти".Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Таке звернення не нажарт розлютило мешканців старовинного міста.


Варто нагадати, що не одноразово прості громадяни скаржилися на те, що "швидкі" не приїжають н а виклик, або приїжають через суттєвий проміжок часу. 

Зазначимо, що ми вже розповідали історію мешканця Львова, котрий на власних руках ніс свого пораненого сина до лікарні, а на прохання вислати до нього "швидку" було безліч "відмазок".